-24%




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей датчик є компонентом системи WeatherHub для вимірювання температури повітря й вологості (кімнатної або зовнішньої) та додатково іншої температури за допомогою кабельного датчика температури. Його можна використовувати лише з цією системою. Щоб використовувати цей датчик, вам необхідний міжсистемний шлюз WeatherHub. Цей датчик сумісний із застосунком до смартфона WeatherHub (iOS и Android) і браузерною платформою WeatherHub Observer.
Кабельний датчик водонепроникний і ідеально підходить для нагрівальних приладів і установок кондиціонування повітря, аптек, лабораторій, домашнього господарства, для контролю температури в морозильних камерах, тераріумах та акваріумах тощо.
Сумісність із платформою WeatherHub Observer:
Цей датчик сумісний із браузерною платформою WeatherHub Observer, доступної через комп'ютери Windows, Apple і Linux, а також телефони Android, iOS і Windows Phone. Платформа WeatherHub Observer дає вам можливість професійно контролювати та документувати температуру та вологість. Цей сервіс є безплатним і не вимагає жодної додаткової оплати за передплату.
Функції
- Перевіряйте дані в будь-який час і в будь-якому місці через смартфон (WeatherHub-App) та інтернет-браузер (WeatherHub Observer-платформа)
- Датчик температури/вологості контролює температуру та вологість (всередині або зовні)
- Регульовані межі тривоги, повідомлення в разі тривоги
- Додаткові функції програми (графічний різновид показань, функція мінімальних і максимальних показань, експорт даних у файлі core)
- Пам'ять до 90 днів
- Точність + -0.5 °C за -20... + 60 ° C, + -3% при 20 ... 90%
- Частота передавання даних 868 МГц
- Для роботи тільки з шлюзом WeatherHub (продається окремо в наборах)
- Віддалене спостереження кімнатних і зовнішніх кліматичних умов у будь-який час у будь-якому місці
- Інсталяція за допомогою лише трьох простих кроків
- Підтримка до 50 зовнішніх бездротових датчиків із можливістю передавання даних на інші смартфони
- Як аксесуари доступні додаткові бездротові датчики для температури та вологості, а також сигнальні датчики води й осадомери
- Показання зберігаються за останні 90 днів
- Просте налаштування сигналізатора обмежень
- Push-охоплення, якщо перевищуються сигнальні ліміти
- Доступність даних у всьому світі
- Безплатний застосунок з Apple App-Store або з Google Play Store
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TFA |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 4009816029461 |
| Артикул | 30331202 |
| Вага | 0.074 кг |
| Вага в упаковці | 0.1 кг |
| Вид | Електронний |
| Габарити (ВхШхГ) | 16.4 x 7.6 x 5.6 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 18 x 6.5 x 5 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Додаткові характеристики | Діапазон вимірювання вологості: від 1 до 99%, Діапазон вимірювання температури: від -40 °C до +60 °C, Максимальна дальність передачі: до 200 м (на відкритій місцевості), Живлення: Батарейки 2 х 1.5 АА (купуються окремо), Точність вимірювання вологості: ± 3% при 20...90 %, Точність виміру температури: ± 0.5 °C при -20 ... + 60 °C, Настінна Установка: чи стоїть окремо, Частота передачі: 868 МГц |
| Доставка/Оплата | Безкоштовна доставка відділення Нової Пошти, JustIn, УКРПОШТА або кур'єром на вашу адресу |
| Комплектація | Датчик температури/вологості, кріплення для монтажу, Інструкція з експлуатації |
| Призначення | Для водонагрівачів, Для кондиціонерів, Для обігрівачів, Для систем опалення |
| Особливості | Гігрометр з сенсором Swiss Precision sensor, Для контролю температури та вологості, Численні додаткові функції PRO, висока точність, Перевіряйте дані в будь-який час через смартфон / Інтернет-браузер, Професійний датчик для системи WeatherHub SmartHome, Потрібно шлюз (продається окремо) |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Датчик |
- Ціна: 5 168 ₴
- Готово до відправки
- Код: 30331202
Датчик TFA температури/вологості WeatherHub (30331202)
6 775 ₴
5 168 ₴
- +380 (63) 236-11-87Lifecell
- +380 (68) 045-60-01Kyivstar
- +380 (95) 535-58-99Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


