-5%






Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
З цим милим будильником у формі серця ваша дитина завжди встає вчасно вранці.
Вбудований годинниковий механізм "Sweep" працює плавно та дуже тихо та не заважає під час сну.
ФУНКЦІЇ
- Аналоговий дисплей
- Тихий механізм Sweep
- Принт "єдиноріг"
- Великі цифри, що легко читаються
- Простота в експлуатації
- Підсвітка
- Для дітей віком від 3 років
- Зареєстрований дизайн TFA
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TFA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Фіолетовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 4009816023674 |
| Артикул | 60101512 |
| Вага | 0.152 кг |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Вид індикації | Арабські цифри |
| Габарити корпусу ВхШхГ | 10.2х4.6х9.2 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 10х10.5х5 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Доставка/Оплата | Оплачуємо комісію за накладений платіж (Нова Пошта) |
| Індикація | Хвилини, Секунди, Години |
| Джерело живлення | Батарея |
| Особливості | Будильник з безшумним механізмом «Sweep» |
| Особливості циферблата | Підсвічування активується натисненням кнопки |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип механізму | Кварцові |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Фабрика збірки | Китай |
| Формат часу | 12 год |
| Функції | Будильник |
| Колір циферблату | Фіолетовий з білим |
| Елементи живлення | Батарея типу AA (1.5 V) х 2 шт (в комплект не входить) |
- Ціна: 880 ₴
- Готово до відправки
- Код: 60101512
Настільний годинник TFA (60101512)
931 ₴
880 ₴
- +380 (63) 236-11-87Lifecell
- +380 (68) 045-60-01Kyivstar
- +380 (95) 535-58-99Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


