-6%


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей сучасний дизайнерський будильник без кутів і граней гармонійно вписується в будь-які умови. Великі жовтогарячі цифри, що світяться, добре помітні навіть у темряві. За допомогою вбудованого будильника ви завжди починаєте день добре та вчасно. А якщо ви не хочете вставати відразу, функція повтору дає вам прокинутися за кілька хвилин.
ФУНКЦІЇ
- Великі жовтогарячі світлодіодні цифри
- Будильник із функцією повтору
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TFA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 4009816019608 |
| Артикул | 602005 |
| Вага | 0,369 кг |
| Вид індикації | Арабські цифри |
| Габарити корпусу ВхШхГ | 7х15х6,5 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Доставка/Оплата | Безкоштовна доставка відділення Укрпошти |
| Індикація | Хвилини, Години |
| Джерело живлення | Мережа та батарея |
| Особливості | Блок живлення в комплекті (220В...240В, 50 Гц, 5 Вт), батарея в комплект не входить, Колір корпусу - темно-коричневий |
| Особливості циферблата | Висота цифр 2 см, Великі помаранчеві світлодіодні цифри |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Німеччина |
| Тип механізму | Кварцові |
| Тип циферблата | Цифровий (електронний) |
| Фабрика збірки | Китай |
| Формат часу | 12/24 год |
| Функції | Будильник, Функція відстрочки сигналу "Snooze" |
| Елементи живлення | Мережа 220В (50Гц), резервне живлення батарея 9V х 1 шт. |
- Ціна: 2 338 ₴
- Готово до відправки
- Код: 602005
Настільний годинник TFA (602005)
2 493 ₴
2 338 ₴
- +380 (63) 236-11-87Lifecell
- +380 (68) 045-60-01Kyivstar
- +380 (95) 535-58-99Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


