

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей функціональний будильник вдало поєднує в собі класичний дизайн подвійного дзвінка із сучасним дисплеєм, який показує день тижня і дату, а також час. Два різних будильники по буднях і вихідним завжди будять вас у потрібний час. Функція повтору дає змогу ніжно прокинутися.
Підсвічування працює одним натисканням кнопки.
ФУНКЦІЇ
- Два окремі будильники з різними режимами (M-F, S-S: з понеділка по неділя, M-F: з понеділка по п'яті, S-S: Садиня та неділя)
- Формат часу 12/24
- Функція відтермінування будильника Snooze
- Індикація дня тижня та дати
- Корпус дзвіночків виготовлений із металу
- Підсвітка
- Великі цифри
- Стильний сучасний дизайн
- Будильник дуже простий у використанні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TFA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Червоний |
| Колір циферблату | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 4009816029393 |
| Артикул | 60201605 |
| Вага | 0.172 кг |
| Вага в упаковці | 0.19 кг |
| Вид індикації | Арабські цифри |
| Габарити корпусу ВхШхГ | 10.8 x 10.6 x 7.3 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 11.5 x 11 x 8 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Доставка/Оплата | Безкоштовна доставка відділення Укрпошти |
| Індикація | Хвилини, Години |
| Джерело живлення | Батарея |
| Особливості | Два окремих будильника з трьома режимами, Індикація дня тижня і дати, Підсвітка |
| Особливості циферблата | Великі цифри |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип механізму | Кварцові |
| Тип циферблата | Цифровий (електронний) |
| Фабрика збірки | Китай |
| Формат часу | 12/24 год |
| Функції | Відстрочення будильника Snooze |
| Характеристики механізму і деталей | Корпус дзвіночків виготовлений з металу |
| Елементи живлення | Батарейки 3x1.5 ААА (у комплект не входять) |
- Ціна: 1 381 ₴



