-26%








Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіокерований будильник «SIESTA» від TFA не тільки підіймає вас із ліжка вчасно вранці, але також має вбудований таймер дремоти. Отже, ви підтримуєте форму навіть у стресові часи та оновлюєте свою енергію. Просто встановіть час сну безпосередньо за допомогою кнопок Nap — готово!
Радіокерований годинник TFA отримує час через сигнал DCF-77. Це дає вам змогу бути в курсі поточного часу, і вам не потрібно перемикатися з літнього на зимову пору.
Вбудований термометр вимірює температуру в приміщенні та забезпечує гарний клімат у спальні. Для гарного нічного сну температура не має бути вищою за 18 °C або опускатися нижче 16 °C.
Підсвічування дисплея дає змогу легко читати дисплей навіть у темряві.
ФУНКЦІЇ
- Високоточний радіокерований годинник (DCF77 — сигнал)
- Таймер зворотного відліку (таймер дремоти) зі швидким стартом
- Будильник із функцією повтору сигналу
- Індикація температури в приміщенні
- Ручне настроювання
- Підсвітка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TFA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 4009816028914 |
| Артикул | 60253201 |
| Вага | 0.168 кг |
| Вага в упаковці | 0.25 кг |
| Вид індикації | Арабські цифри |
| Габарити корпусу ВхШхГ | 7 х 13.8 х 7 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 8 х 15 х 8.5 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Доставка/Оплата | Безкоштовна доставка відділення Укрпошти |
| Індикація | Хвилини, Години |
| Джерело живлення | Батарея |
| Особливості | Будильник з функцією повтору Snooze, Індикація температури в приміщенні: -10 °C...+50°C, Великі цифри, Підсвічування, Розмір дисплея 10.5 см по діагоналі, Таймер зворотного відліку з швидким запуском, Годинник з установкою по радіосигналу (DCF77 - сигнал) або вручну |
| Особливості циферблата | Підсвічування включається в темряві автоматично, завдяки вбудованому светочувствительному датчику |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип механізму | Кварцові |
| Тип циферблата | Цифровий (електронний) |
| Фабрика збірки | Китай |
| Формат часу | 12/24 год |
| Функції | 4 окремих будильник, Відображення дня тижня і дати, Відображення кімнатної температури |
| Елементи живлення | Харчування: 2 x 1.5 АА батарейки (в комплект не входять) |
- Ціна: 1 795 ₴
- Готово до відправки
- Код: 60253201
Настільний годинник TFA "Siesta" (60253201)
2 413 ₴
1 795 ₴
- +380 (63) 236-11-87Lifecell
- +380 (68) 045-60-01Kyivstar
- +380 (95) 535-58-99Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


