-21%




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
З цим радіокерованим будильником від TFA ви завжди будете добре інформовані та почнете день якнайкраще.
Час встановлюється з точністю до секунди за допомогою сигналу часу DCF77 і перехід із зимового на літній час також відбувається автоматично.
Чотири різних часи спрацьовування будильника гарантують, що ви завжди встаєте з ліжка в потрібний час, а функція повтору дає змогу м'яко прокинутися.
Крім того, будильник зображає день тижня та дату.
Вбудований термометр вимірює температуру в приміщенні та забезпечує гарний клімат у спальні. Для гарного нічного сну температура не має бути вищою за 18 °C або опускатися нижче 16 °C.
Будильник має ненав'язливу й економну світлодіодну підсвітку, яку можна налаштувати на автоматичне ввімкнення в темряві за допомогою датчика освітленості, щоб ви могли легко читати дисплей навіть уночі.
ФУНКЦІЇ
- Високоточний радіокерований годинник (DCF77 — сигнал)
- Можливість ручного налаштування
- Настроювання часового пояса — 12/+12 годин
- Чотири окремі будильники
- Функція повтору сигналу будильника
- Нарощуючий сигнал будильника
- Великий дисплей, що легко читається (85 мм по діагоналі)
- Великі цифри
- Показ кімнатної температури
- Відображення дати та дня тижня (на 8 мовами: German/металійний (GER), English/ІN), Dutch / голландський (NET), French / французький (FRE), Italian /італійський (ITA), Spanish / іспанський (SPA), Danish /датський (DAN) та Russian / російський (RUS)
- Автоматична підсвітка з датчиком освітленості Eco Light Sensor
- Стильний сучасний дизайн
- Будильник дуже простий у використанні
- Зареєстрований дизайн TFA
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TFA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір циферблату | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 4009816029454 |
| Артикул | 60253602 |
| Вага | 0.129 кг |
| Вага в упаковці | 0.229 кг |
| Вид індикації | Арабські цифри |
| Габарити корпусу ВхШхГ | 9.2х9.1х3.2 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 10.5х10.5х4.5 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Доставка/Оплата | Безкоштовна доставка відділення Укрпошти |
| Індикація | Хвилини, Секунди, Години |
| Джерело живлення | Батарея |
| Особливості | Функція відстрочки будильника Snooze |
| Особливості циферблата | Підсвічування включається в темряві автоматично, завдяки вбудованому светочувствительному датчику |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип механізму | Кварцові |
| Тип циферблата | Цифровий (електронний) |
| Фабрика збірки | Китай |
| Формат часу | 12/24 год |
| Функції | 4 окремих будильник, Відображення дня тижня і дати, Відображення кімнатної температури |
| Елементи живлення | Батарея типу AA (1.5 V) х 2 шт (в комплект не входить) |
- Ціна: 2 639 ₴
- Готово до відправки
- Код: 60253602
Настільний годинник TFA (60253602)
3 352 ₴
2 639 ₴
- +380 (63) 236-11-87Lifecell
- +380 (68) 045-60-01Kyivstar
- +380 (95) 535-58-99Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


