

З цим радіокерованим будильником від TFA ви завжди будете добре інформовані та почнете день якнайкраще. З точністю до секунди в радіокерованих годинників, ви можете бути впевнені, що прокинетеся вчасно, а функція повтору дає змогу ніжно прокинутися. Крім того, будильник зображає день тижня та дату. Вбудований термометр вимірює температуру в приміщенні та забезпечує гарний клімат у спальні. Для гарного нічного сну температура не має бути вищою за 18 °C або нижчою за 16 °C. Підсвічування працює одним натисканням кнопки. Радіокерований будильник TFA отримує час і дату через сигнал DCF-77. Це означає, що ви завжди маєте поточний і з точністю до секунди уявлення про час, що виключає потребу переходу з літнього на зимову пору.
ФУНКЦІЇ:
- Високоточний радіокерований годинник (DCF77 — сигнал)
- Відтворення секунд
- Показ дня тижня та дати
- Будильник із функцією повтору
- Індикація температури в приміщенні
- Підсвітка
МІЦНІСТЬ ЯКОСТІ TFA:
Продукція від TFA переконує в функціональності та дизайні.
QUALITY-PRODUCT by:
TFA Dostmann GmbH & Co.KG
Germany
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TFA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип механізму | Електронний |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 4009816016256 |
| Артикул | 981030 |
| Батарейки в комплекті | Так |
| Будильник | З функцією повтору |
| Вага | 104 г |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діапазон вимірювання температури | 0...+50°C |
| Доставка/Оплата | Безкоштовна доставка відділення Укрпошти |
| Індикація | Хвилини, Секунди, Години |
| Джерело живлення | Батарея |
| Комплектація | Батарейки, Будильник, Інструкція з експлуатації |
| Підсвічування дисплея | Натисканням клавіші |
| Розміри | (L) 140 x (B) 38 x (H) 63 мм |
| Дозвіл | 0,1°C |
| Спосіб установки | Окремо стоїть |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Німеччина |
| Тип циферблата | Цифровий (електронний) |
| Фабрика збірки | Китай |
| Формат часу | 12/24 год |
| Колір корпусу | Сріблястий / Чорний |
| Годинник | З радиоконтролем (DCF77 - сигнал) |
| Елементи живлення | Тип елементів живлення: 2 х 1.5 АА |
- Ціна: 1 580 ₴
- Готово до відправки
- Код: 981030
Настільний годинник TFA (981030)
1 917 ₴
1 580 ₴
- +380 (63) 236-11-87Lifecell
- +380 (68) 045-60-01Kyivstar
- +380 (95) 535-58-99Vodafone



