
Заощаджуйте енергію, поки ви спите! Чотири години світла на день досить, щоб забезпечити достатню кількість енергії для радіокерованих будильників "SOLAR", позаяк це екологічно чистий пристрій працює на сонячній енергії. З точністю до секунди радіокерованих годинників ви гарантовано втомитеся з ліжка вчасно, а функція повтору дасть змогу ніжно прокинутися. Крім того, будильник зображає день тижня та дату.
Флуоресцентний дисплей світиться сам по собі в темряві.
Вбудований термометр вимірює температуру в приміщенні та забезпечує гарний клімат у спальні. Для гарного нічного сну температура не має бути вищою за 18 °C або опускатися нижче 16 °C.
ФУНКЦІЇ:
- Високоточний радіокерований годинник (DCF77 — сигнал)
- На сонячних батарейках
- Настроювання часового пояса
- Індикація температури в приміщенні
- Індикація дати та дня тижня
- Будильник із функцією повтору сигналу
- Флуоресцентний дисплей
МІЦНІСТЬ ЯКОСТІ TFA:
Продукція від TFA переконує в функціональності та дизайні.
QUALITY-PRODUCT by:
TFA Dostmann GmbH & Co.KG
Germany
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TFA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип механізму | Електронний |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 4009816016300 |
| Артикул | 981071 |
| Вага | 177 г |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діапазон вимірювання температури | 0...+50°C |
| Доставка/Оплата | Безкоштовна доставка відділення Укрпошти |
| Індикація | Хвилини, Секунди, Години |
| Джерело живлення | Батарея |
| Комплектація | Будильник, Інструкція з експлуатації |
| Розміри | (L) 156 x (B) 52 x (H) 81 мм |
| Дозвіл | 0,1°C |
| Спосіб установки | Окремо стоїть |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Німеччина |
| Тип циферблата | Цифровий (електронний) |
| Фабрика збірки | Китай |
| Колір корпусу | Сріблястий / Чорний |
| Годинник | З радиоконтролем (DCF77 - сигнал) |
| Елементи живлення | Сонячна панель з перезаряджається батареєю (постійно встановлена) в якості накопичувача енергії |
- Ціна: 2 550 ₴
- Готово до відправки
- Код: 981071
Настільний годинник TFA "Solar" (981071)
3 186 ₴
2 550 ₴
- +380 (63) 236-11-87Lifecell
- +380 (68) 045-60-01Kyivstar
- +380 (95) 535-58-99Vodafone



