-8%


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
"LIMBO" — це функціональні та практичні ваги, які не мають бути відсутні в жодному домашньому господарстві. Він обладнаний найсучаснішою технологією зважування й міцною платформою із загартованого скла.
Ваги автоматично вмикаються, щойно ви ступаєте на платформу, і відразу ж розраховують вагу тіла до 150 кг. Після використання вони вимикаються автоматично. З "LIMBO" ви можете регулярно перевіряти вагу свого тіла та підтримувати своє здоров'я і фізичну форму за допомогою спорту та здорового харчування.
ФУНКЦІЇ:
- Платформа із загартованого безпечного скла
- Функція автоматичного ввімкнення — постукування не потрібне
- Сучасний тонкий дизайн
- Високоточна технологія зважування (тензометричні датчики)
- Вантажність до 150 кг
- Точність роздільної здатності: 100 г
МІЦНІСТЬ ЯКОСТІ TFA:
Продукція від TFA переконує в функціональності та дизайні.
QUALITY-PRODUCT by:
TFA Dostmann GmbH & Co.KG
Germany
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TFA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 50100554 |
| Харчування | Батарейка |
| Елементи живлення | Тип батарейок: 1 x 3 В CR2032 |
| Спосіб установки | Окремо стоїть |
| Комплектація | Батарейка, Ваги підлогові, Інструкція з експлуатації |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Електронні |
| Країна-виробник товару | Німеччина |
| Матеріал | Пластик, Платформа з загартованого безпечного скла |
| Призначення | Побутові |
| Батарейки в комплекті | Так |
| Розміри | (L) 280 x (B) 290 x (H) 22 мм |
| Матеріал платформи | Пластик, Скло |
| Синхронізація з пристроєм | Немає |
| Діапазон вимірювання | Вантажопідйомність: від 6 до 150 кг |
| Максимальне навантаження, кг | 130-150 |
| Вбудована пам'ять | Немає |
| Доставка/Оплата | Безкоштовна доставка відділення Укрпошти |
| EAN | 4009816026330 |
| Вага | 1336 р |
- Ціна: 1 213 ₴
- Готово до відправки
- Код: 50100554
Ваги підлогові TFA "LIMBO" (50100554)
1 324 ₴
1 213 ₴
- +380 (63) 236-11-87Lifecell
- +380 (68) 045-60-01Kyivstar
- +380 (95) 535-58-99Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


