




Цей практичний термометр від TFA з довгим щупом-датчиком ідеально підходить для нескладного вимірювання температури їжі. Просто занурте щуп у те, температуру чого необхідно виміряти, і впродовж дуже короткого часу прилад видає точні результати вимірювань.
Моніторинг температури всередині м'яса під час барбекю або смаження, перевірка безпечної температури дитячого харчування, приготування їжі в пекарні, кондитерських виробах або у сфері громадського харчування, керування прилавком — холодильником у м'ясній лавці або у супермаркеті, перевірка складу або вхідний товарний огляд у їдальні, на кухні або в харчовій промисловості — все це можливі варіанти використання «POCKET DIGITEMP S».
Термометр відповідає вимогам HACCP і EN 13485 і добре підходить для професійного використання в промисловості, роздрібній торгівлі, торгівлі та лабораторії. Він є водонепроникним і може бути очищений під струменем води після використання.
ФУНКЦІЇ:
- Вимірювання температури за допомогою щупа
- З довгим щупом (75 мм)
- Для простих вимірювань температури рідких, порошкоподібних і пластмасових виробів
- Висока точність: ±0.8 °C (0...100 °C), ±1 °C (-20...0 °C), інакше ±1.5 °C
- Клас водонепроникності IP65
- Висока швидкість вимірювання — лише за секунду
- Перемикач ВМИК/ВИМК
- Функція автоматичного вимкнення через 5 хвилин
- Функція утримання
- Функція Макс./Мін. значень
- Ідеально підходить для харчових продуктів, відповідно до HACCP і EN 13485
- Пластиковий кейс для зберігання і транспортування
ВІДПОВІДАЄ ЄВРОПЕЙСКОМУ СТАНДАРТУ EN 13485:
Наші термометри сертифіковані відповідно до DIN EN 13485. Отже, продукція відповідає необхідним вимогам із погляду типу вимірювання, точності вимірювання, діапазону вимірювання та роздільної здатності вимірювання для харчової промисловості.
ВІДПОВІДАЄ ЄВРОПЕЙСКОМУ СТАНДАРТУ HACCP:
Вимірювальні прилади можуть використовуватися без обмежень для вимірювань температури в контексті самостійного контролю в харчовій промисловості, завдяки своїй конструкції, використовуваним матеріалам, процедурі вимірювання й точності вимірювання.
МІЦНІСТЬ ЯКОСТІ TFA:
Продукція від TFA переконує в функціональності та дизайні.
QUALITY-PRODUCT by:
TFA Dostmann GmbH & Co.KG
Germany
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TFA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 301013 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Харчування | Батарейка |
| Батарея в комплекті | Так |
| Елементи живлення | Тип батарейок: 1 x 1.5 В LR44 |
| Вид | Електронний |
| Комплектація | Батарейка, Пластиковий чохол, Термометр зі щупом, Інструкція з експлуатації |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Колір | Білий |
| Тип | Термометри |
| Країна-виробник товару | Німеччина |
| Діапазон вимірювання температури | -40...+200°C |
| Одиниці виміру | Градуси Фаренгейта, у Градуси Цельсія, Градуси за Цельсієм / Фаренгейтом |
| Дозвіл | 0,1°C |
| Точність | ±0,8 °C (0... +100 °C), ±1 °C (-20...0 °C), в іншому випадку ±1,5°C |
| Стандарти | Цей продукт не відповідає вимогам стандарту EN 13485. Придатність: S, T (Зберігання, Транспорт); Розташування: Е; Клас точності: 1 |
| Клас захисту | IP65 |
| EAN | 4009816006561 |
- Ціна: 1 778 ₴
- Готово до відправки
- Код: 301013
Термометр TFA "Pocket-Digitemp S" (301013)
1 948 ₴
1 778 ₴
- +380 (63) 236-11-87Lifecell
- +380 (68) 045-60-01Kyivstar
- +380 (95) 535-58-99Vodafone



