




За допомогою інфрачервоного термометра можна виміряти температуру поверхонь швидко та легко, не торкаючись їх. Просто спрямуйте точку лазерного покажчика термометра на об'єкт вимірювання, натисніть на кнопку та за секунду на дисплеї термометра зобразиться значення температури. Вбудований лазерний покажчик допоможе вам точно навести термометр на місце вимірювання. Поточна температура виводиться на дисплеї з тильною підсвіткою.
Застосування інфрачервоних термометрів різноманітне. Ви можете використовувати його для контролю систем кондиціонування повітря й опалення, виявити місця протягів у вікнах або перевірити гальмівну систему в автомобілі. Також можна перевірити температуру дитячого харчування, напоїв, води для купання, олії для приготування їжі, джему або гарячого шоколаду.
Ідеально підходить для харчових продуктів, відповідно до HACCP.
Як прилад працює.
Кожен предмет або інший об'єкт випромінює інфрачервону енергію. Оптика та детектор цього приладу вимірюють інфрачервону енергію і переводять цю інформацію в цифрові дані, які зображаються на дисплеї.
ФУНКЦІЇ:
- Для безконтактного вимірювання температури поверхні
- Універсальний інструмент для дому, ремесла та хобі
- З лазерним цілевказівником (повнює точну зону вимірювання)
- Простота у використанні
- Час відгуку: 1 сек.
- Функція утримання виміряного значення температури
- Підсвітка
- Функція автоматичного вимкнення
- Точність ±2 °C у діапазоні 0...+330 °C
- Співвідношення «Відстань вимірювання/розмір плями» 12: 1
- Ідеально підходить для харчових продуктів, відповідно до HACCP
ВІДПОВІДАЄ ЄВРОПЕЙСКОЮ СТАНДАРТУ HACCP:
Вимірювальні прилади можуть використовуватися без обмежень для вимірювань температури в контексті самостійного контролю в харчовій промисловості, завдяки своїй конструкції, використовуваним матеріалам, процедурі вимірювання й точності вимірювання.
МІЦНІСТЬ ЯКОСТІ TFA:
Продукція від TFA переконує в функціональності та дизайні.
QUALITY-PRODUCT by:
TFA Dostmann GmbH & Co.KG
Germany
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TFA |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 4009816026033 |
| Автоматичне відключення | Приблизно через 10 секунд |
| Артикул | 31113406 |
| Батарейки в комплекті | Так |
| Вид | Оптичний |
| Час відгуку | < 1 секунди |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діапазон вимірювання температури | -50...+330°C |
| Доставка/Оплата | Безкоштовна доставка відділення Нової Пошти, JustIn, УКРПОШТА або кур'єром на вашу адресу |
| Одиниці виміру | Градуси Фаренгейта, у Градуси Цельсія, Градуси за Цельсієм / Фаренгейтом |
| Випромінювальна здатність | 0,95 тільки |
| Комплектація | Батарейка, Інфрачервоний термометр, Інструкція з експлуатації |
| Лазер | Клас II, вихід < 1 мВт, довжина хвилі 630....670 нм |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Оптична роздільна здатність | 12 : 1 |
| Харчування | Батарейка |
| Робоча температура | 0...+50°C |
| Дозвіл | 0,1°C |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Термометри |
| Тип батареї | 1 х 9 «Крона» |
| Точність | ±2 °C в діапазоні 0...+330 °C, ±4 °C в діапазоні -50...0 °C |
- Ціна: 3 745 ₴
- Готово до відправки
- Код: 31113406
Термометр TFA "ScanTemp 330" (31113406)
4 526 ₴
3 745 ₴
- +380 (63) 236-11-87Lifecell
- +380 (68) 045-60-01Kyivstar
- +380 (95) 535-58-99Vodafone



