



«AirCO2ntrol Mini» — розумний, компактний і простий у використанні вимірювач концентрації CO2. На додаток до вимірювання концентрації CO2, «AirCO2ntrol Mini» може також вимірювати температуру довкілля (CO2 + Temp). Цей продукт розроблений для виявлення присутності CO2 в навколишньому повітрі та допомагає людям піклуватися про якість повітря в приміщеннях. «AirCO2ntrol Mini» можна широко використовувати в офісному будинку, школі, виставковому залі, торговому центрі, конференц-залі, фітнес-центрі, ресторані та інших громадських місцях, де важливий особистий комфорт, здоров'я.
ФУНКЦІЇ:
- Моніторинг концентрації вуглекислого газу CO2 у будівлях, де є люди, наприклад: школи, офіси, громадські будівлі та споруди
- Вимірювання кімнатної температури
- Чергове зображення концентрації CO2 і кімнатної температури
- Візуальна індикація рівня CO2 у формі світлодіодних лампочок зеленого/жовтого/червоного кольорів
- Кабель USB для джерела електроживлення
Візуальна індикація рівня CO2:
- Найприємніша якість повітря:
- концентрація CO2 нижче 800 ppm — вмикається зелена попередня лампочка
- Середня якість повітря:
- концентрація CO2 800...1200 ppm — вмикається жовта попередня лампочка
- Погана якість повітря:
- концентрація CO2 перевищує 1200 ppm — вмикається червона попередня лампочка
МІЦНІСТЬ ЯКОСТІ TFA:
Продукція від TFA переконує в функціональності та дизайні.
QUALITY-PRODUCT by:
TFA Dostmann GmbH & Co.KG
Germany
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TFA |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 4009816027351 |
| Метео виміру | Внутрішня температура, Індикатор рівня комфорту, Рівень комфорту |
| Артикул | 31500602 |
| Тип зовнішнього датчика | Немає |
| Елементи живлення | USB (наприклад, порт комп'ютера) або адаптер USB: 300 мА, 5 VDC |
| Вид | Електронний |
| Спосіб установки | Настільний |
| Комплектація | USB-кабель, Вимірювач рівня CO2, Інструкція з експлуатації |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Метеостанції |
| Країна-виробник товару | Німеччина |
| Дисплей | РК |
| Діапазон вимірювання температури | 0...+50°C |
| USB-кабель в комплекті | Так |
| Спосіб вимірювання | Non-Dispersive-Infrared (NDIR) |
| Діапазон вимірювання концентрації вуглекислого газу | 0...3000 ppm (число частин на мільйон) |
| Температура зберігання | -10...+60°C |
| Адаптер USB в комплекті | Немає |
| Споживана потужність | Макс. 200 Ma, Ø20 мА |
| Робоча температура | 0...+50°C |
| Час входження в режим | До 60 секунд |
| Доставка/Оплата | Офіційна гарантія від виробника |
| Харчування | Від мережі |
| Колір | Білий |
- Ціна: 9 279 ₴
- Готово до відправки
- Код: 31500602
Вимірювач рівня CO2 TFA "AirCO2ntrol Mini" (31500602)
10 195 ₴
9 279 ₴
- +380 (63) 236-11-87Lifecell
- +380 (68) 045-60-01Kyivstar
- +380 (95) 535-58-99Vodafone



