
«AirCO2ntrol Life» — розумний, компактний і простий у використанні вимірювач концентрації CO2. На додаток до вимірювання концентрації CO2, «AirCO2ntrol Life» може також вимірювати температуру довкілля та відносну вологість (CO2 + Temp. + RH). Цей продукт розроблений для виявлення присутності CO2 в навколишньому повітрі та допомагає людям піклуватися про якість повітря в приміщеннях. «AirCO2ntrol Life» можна широко використовувати в офісній будівлі, школі, виставковому залі, торговому центрі, конференц-залі, фітнес-центрі, ресторані та інших громадських місцях, де важливий особистий комфорт, здоров'я.
ФУНКЦІЇ:
- Моніторинг концентрації вуглекислого газу CO2 у будівлях, де є люди, наприклад: школи, офіси, громадські будівлі та споруди
- Вимірювання кімнатної температури та вологості
- Дисплей зі світлодіодними цифрами
- Візуальна індикація рівня CO2 у формі світлодіодних лампочок зеленого/жовтого/червоного кольорів
- Функція тривоги
Візуальна індикація рівня CO2:
- Найприємніша якість повітря:
- концентрація CO2 нижче 800 ppm — вмикається зелена попередня лампочка
- Середня якість повітря:
- концентрація CO2 800...1200 ppm — вмикається жовта попередня лампочка
- Погана якість повітря:
- концентрація CO2 перевищує 1200 ppm — вмикається червона попередня лампочка
МІЦНІСТЬ ЯКОСТІ TFA:
Продукція від TFA переконує в функціональності та дизайні.
QUALITY-PRODUCT by:
TFA Dostmann GmbH & Co.KG
Germany
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TFA |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 4009816023995 |
| Метео виміру | Внутрішня вологість, Внутрішня температура |
| Артикул | 315003 |
| Діапазон вимірювання вологості | 20...90% |
| Тип зовнішнього датчика | Немає |
| Елементи живлення | USB або 5 В постійного струму від зовнішнього адаптера змінного / постійного струму |
| Вид | Електронний |
| Спосіб установки | Настінний, Настільний, Настільний/настінний |
| Комплектація | Блок живлення, Вимірювач рівня CO2, Інструкція з експлуатації |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Метеостанції |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Дисплей | РК |
| Діапазон вимірювання температури | 0...+50°C |
| Спосіб вимірювання | Non-Dispersive-Infrared (NDIR) |
| Діапазон вимірювання концентрації вуглекислого газу | 0...3000 ppm (число частин на мільйон) |
| Вхідна напруга і частота змінного струму | 100 ~ 240 В змінного струму, 0,2 A 50/60 Гц |
| Адаптер змінного струму в комплекті | Так |
| Температура зберігання | -20...+60°C |
| Діапазон вологості | 0...95% без конденсації |
| Вихідна напруга постійного струму | 5 В постійного струму 1000 мА |
| Робоча температура | 0...+50°C |
| Час входження в режим | 2 хв. при 22°C |
| Доставка/Оплата | Офіційна гарантія від виробника |
| Харчування | Від мережі |
| Колір | Білий |
- Ціна: 14 491 ₴
- Готово до відправки
- Код: 315003
Вимірювач рівня СО2 TFA "AirCO2ntrol Life" (315003)
19 101 ₴
14 491 ₴
- +380 (63) 236-11-87Lifecell
- +380 (68) 045-60-01Kyivstar
- +380 (95) 535-58-99Vodafone



